Affirmation Catcher - Gra Integracyjna Dla Zespołów
Zespół bardziej zintegrowany, to zespół pełen pozytywnej energii i gotowy do podjęcia każdego wyzwania. To można osiągnąć dzięki grze w kaczuszki!
Co mówi mama kaczuszki, kiedy zrobiła coś niewłaściwego?
O kurczę, popełniłam kaczusie błędy!
Zespół bardziej zintegrowany, to zespół pełen pozytywnej energii i gotowy do podjęcia każdego wyzwania. To można osiągnąć dzięki grze w kaczuszki! Poznaj Affirmation Catcher - grę na telefon i przeglądarkę do integrowania i zwiększania zaangażowania zespołów!
ŁAPANIE AFIRMACJI, JAKO JEDNA Z MOŻLIWOŚCI:
Zabaw się w łapanie afirmacji poprzez poruszanie się uroczą kaczką! Ta dynamiczna gra sprawi, że uczestnicy będą zdobywać pozytywne przesłania, zwiększając swoją motywację i podnosząc na duchu.
DOSTOSOWANIE DO CELÓW I KLUCZOWYCH WARTOŚCI:
Dostosuj grę do charakterystyki Twojego zespołu i firmy, co sprawi, że doświadczenie będzie jeszcze bardziej osobiste i ekscytujące.
DOSTĘPNOŚĆ:
Dostępna na telefonie i przeglądarce, Affirmation Catcher jest łatwa do uruchomienia, co pozwala na błyskawiczne integrowanie zespołu.
Korzyści z gier integracyjnych dla zespołów:
WZMACNIANIE RELACJI:
Poprzez wspólne doświadczenia w grze, zespół buduje silniejsze więzi, co wpływa na lepszą komunikację i współpracę.
POLEPSZENIE NASTROJU:
Gry integracyjne, takie jak Affirmation Catcher, dostarczają rozrywki i relaksu, co pomaga w redukcji stresu i podniesieniu poziomu zadowolenia z pracy.
INDYWIDUALIZACJA DOŚWIADCZENIA:
Dzięki możliwości dostosowywania postaci, tła i tekstów, Affirmation Catcher pozwala na indywidualizację doświadczenia, co sprawia, że każdy uczestnik czuje się ważny i doceniony.
Gra to narzędzie, które wspierające przyjazne, zintegrowane i inspirujące środowisko pracy! Skierowana jest do zespołów i działów HR w firmach, gdzie dobra atmosfera jest kluczowa do skuteczności i zadowolenia pracowników. Na zdjęciu jest wersja dla @Biznes Klub Polska, gdzie po złapaniu komentarza, odzwierciedlającego realia spotkań online, członkowie grupy mówią swoje typowe teksty. Na obrazku jest Artur Sójka, Przemysław Piela, Gość spotkania i ja. Zabawa jest przednia!